sobota, 11 lutego 2012

4

Cześć ; d
Co u mnie ? Wszystko ok. Aparat kupiony. Fajny jest. Tam na dole dodam gdzieś jakieś zdjęcia zrobione nim. Spoko plany były na dzisiaj ale nie wypaliły no cóż. Nie moja wina, no ale nie będę nikogo obwiniać też za to. Pewna osoba dalej zachowuje się jak pięcio letnie dziecko no ale spoko. Ja już tego nie zmienię. To jest poprostu żałosne. Fajną piosenkę znalazłam. Ale nie chce mi się tutaj wklejać. Plany na jutro ? Hmm.. raczej będę w domu siedzieć. No to oto zdjęcia zrobione tym nowym aparatem. Jakby coś nie były przerabiane, tylko je podpisałam. ; )



Nie są zbyt fajne, bo nie mam w domu czemu robić zdjęć. No ale chyba są do ujścia. Jutro nie wiem czy coś dodam bo muszę czytać lekturę. Więc jeszcze się zobaczy. To do jutra lub poniedziałku. Papa ; **

piątek, 10 lutego 2012

3

siemka ; )
Jak obiecałam tak dodaje posta. I tak tego nikt nie czyta, ale kij z tym. Dzisiaj dzień jak najbardziej udany. Byłam z Agatą w silesi. Spoko koledzy byli, którzy potem nam się zgubili. Potem poszłyśmy do maca. Fajnie jest robić głupie miny akurat wtedy gdy ładni kolesie obok nas przechodzą. Potem poszłyśmy dalej chodzić po sklepach. I szukałyśmy croppa i house'a. Obeszłyśmy całą silesie 2 razy ale wreszcie znalazłyśmy. No i kupiłam sb 2 bluzki i spodnie. Tutaj jakieś zdjęcie bo więcej nie chce mi się dodawać: 
takie z Agatą <3
I wgl fajnie, że mój tata kupuje aparat. Ale i tak na lustrzankę zbieram. Brakuje mi jakieś 2500 zł. ; o No ale raczej mi rodzice coś dołożą. Ale i tak zbieramy. Jutro z Agatą chyba wreszcie coś nagramy. Bo najprawdopodobniej wbijam do niej. Dobra kończę już bo nie będę was zanudzać. Papa ; **

czwartek, 9 lutego 2012

2


Cześć.
Dzień całkiem fajny. Szkoda tylko, że Agata nie mogła przyjść. No ale nagramy jakiś film kiedy indziej. Dzień spędziłam sobie cały w domciu. Dużo śniegu napadało. Dobrze ale dalej jest tak zimno. ; / Ale szybko te ferie lecą jeszcze tylko 3 dni i do szkoły. W zasadzie to fajnie bo zobaczy się kaptura. Ale zaraz będą kartkówki, testy itp. No ale trudno przeżyjemy. Jutro do silesi z Agatą. <3 Fajnie fajnie. A teraz siedzimy sobie z Agatą na tiny. Link jest u góry w paski więc jakby ktoś chciał wbić to zapraszam. ; ) I jeszcze jakieś fotki:
takie robione przed chwilą xd



moje brzydkie oczy ; d
z lodolodo <3

Jutro nie wiem czy uda mi się coś dodać bo jedziemy do tej silesi, ale postaram sie. To pa. : **

środa, 8 lutego 2012

1

hej

Założyłam sobie tego bloga bo mi się nudzi i wgl. ; d Będę tutaj raczej opisywać moje dni lub coś w tym stylu. ; ) No więc dzisiaj dzień całkiem spoko. Byłam sobie z Agatą najpierw w bibliotece ale nie było książki. Więc poszłyśmy się przejść. Ale zimno fes. ; / I fajne są koksiaki.  Potem pojechałyśmy do kina. Fes kolejki, żeby kupić bilet, trzeba stać jakieś 15 minut. No ale udało się. Czekałyśmy jakieś 40 minut na film. ; o Ale zobaczyłyśmy fajnego kolegę w garniturze. I fajne ufo 3. Film nawet spoko. Spoko koledzy, którzy siedzieli obok Agaty. I nie zrobiłyśmy sobie żadnych zdjęć. ; / Jutro może się coś zrobi. I zaczynamy z Agatą nagrywać filmiki na yt. A teraz jakieś stare foty: 
jakieś takie z półkoloni ; )

<3

dla krzywych zębów ; d

To ja was już nie zanudzam. Postaram się dodać też coś jutro. Pa ; **