czwartek, 9 lutego 2012

2


Cześć.
Dzień całkiem fajny. Szkoda tylko, że Agata nie mogła przyjść. No ale nagramy jakiś film kiedy indziej. Dzień spędziłam sobie cały w domciu. Dużo śniegu napadało. Dobrze ale dalej jest tak zimno. ; / Ale szybko te ferie lecą jeszcze tylko 3 dni i do szkoły. W zasadzie to fajnie bo zobaczy się kaptura. Ale zaraz będą kartkówki, testy itp. No ale trudno przeżyjemy. Jutro do silesi z Agatą. <3 Fajnie fajnie. A teraz siedzimy sobie z Agatą na tiny. Link jest u góry w paski więc jakby ktoś chciał wbić to zapraszam. ; ) I jeszcze jakieś fotki:
takie robione przed chwilą xd



moje brzydkie oczy ; d
z lodolodo <3

Jutro nie wiem czy uda mi się coś dodać bo jedziemy do tej silesi, ale postaram sie. To pa. : **