sobota, 11 lutego 2012

4

Cześć ; d
Co u mnie ? Wszystko ok. Aparat kupiony. Fajny jest. Tam na dole dodam gdzieś jakieś zdjęcia zrobione nim. Spoko plany były na dzisiaj ale nie wypaliły no cóż. Nie moja wina, no ale nie będę nikogo obwiniać też za to. Pewna osoba dalej zachowuje się jak pięcio letnie dziecko no ale spoko. Ja już tego nie zmienię. To jest poprostu żałosne. Fajną piosenkę znalazłam. Ale nie chce mi się tutaj wklejać. Plany na jutro ? Hmm.. raczej będę w domu siedzieć. No to oto zdjęcia zrobione tym nowym aparatem. Jakby coś nie były przerabiane, tylko je podpisałam. ; )



Nie są zbyt fajne, bo nie mam w domu czemu robić zdjęć. No ale chyba są do ujścia. Jutro nie wiem czy coś dodam bo muszę czytać lekturę. Więc jeszcze się zobaczy. To do jutra lub poniedziałku. Papa ; **