hej
Założyłam sobie tego bloga bo mi się nudzi i wgl. ; d Będę tutaj raczej opisywać moje dni lub coś w tym stylu. ; ) No więc dzisiaj dzień całkiem spoko. Byłam sobie z Agatą najpierw w bibliotece ale nie było książki. Więc poszłyśmy się przejść. Ale zimno fes. ; / I fajne są koksiaki. Potem pojechałyśmy do kina. Fes kolejki, żeby kupić bilet, trzeba stać jakieś 15 minut. No ale udało się. Czekałyśmy jakieś 40 minut na film. ; o Ale zobaczyłyśmy fajnego kolegę w garniturze. I fajne ufo 3. Film nawet spoko. Spoko koledzy, którzy siedzieli obok Agaty. I nie zrobiłyśmy sobie żadnych zdjęć. ; / Jutro może się coś zrobi. I zaczynamy z Agatą nagrywać filmiki na yt. A teraz jakieś stare foty:
| jakieś takie z półkoloni ; ) |
| <3 |
| dla krzywych zębów ; d |
To ja was już nie zanudzam. Postaram się dodać też coś jutro. Pa ; **
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz